Hakkımızda

Ana Sayfa - Hakkımızda

MARKA KÜNYESİ

Denizci karakteri ve deniz merkezli grafik tasarımları ile ürünlerini Akdeniz insanının sıcaklığına yakışır şekilde tasarlayan JH, denizcilere yönelik bir spor giyim markasıdır.

TÜRKİYE'DE JACKHARBOUR

Marin tekstil alanında faaliyet gösteren JACKHARBOUR Nisan 2013 itibarıyla Türk denizcileriyle buluşuyor.

JACKHARBOUR STİLİ

Yelkencilere, scuba’ya gönül vermiş dalış severlere, sörf tutkunlarına, kısacası tüm denizcilere yönelik tekstil ürünleri üreten JH, 200 e yakın farklı modelden oluşan marin koleksiyonu ile bu sezon da denizcilerin ilgisini çekecek şekilde hazırlandı.

Jackharbour dizaynırları 2013 bahar ve yaz günlerinde giyilecek rahat, şık ve denizciye özgü kreasyonlarını, bu kez Türk denizcilerin beğenisine sundu.

INTERNETTE JACKHARBOUR

Mayıs ayı itibarıyla internet üzerinden de alışveriş imkanı sunmaya başlayacak olan Jackharbour ürünlerine sahip olmak için web sitemiz hizmetinizde olacaktır.

KOLEKSİYON TASARIM

JACKHARBOUR'un 2013 ilkbahar yaz sezonu koleksiyonunda, deniz odaklı tasarlanmış renkli ve sıcak grafikler ile özgür ve rahat giyime odaklanmış ürünler yer almaktadır. Bu yeni koleksiyon, denizin ruhuna ve stiline uygun olarak özenle ve heyecanla tasarlanmış ve üretilmiştir. Dünya denizcilerinin trendlerini yakından takip ederek yaratılan JH modelleri, denizci bakış açısı ve felsefesi gözetilerek hem satış, hem de tasarım ekibi tarafından detaylıca değerlendirilmiştir. 2013 marin koleksiyonumuz JH karakterine uygun ve yepyeni bir koleksiyon olarak denizcilere sunulmuştur.

KALİTE ANLAYIŞI

JH Marin Koleksiyonun üretim sürecinde tüm grafik tasarımların deniz karakterli olmasına dikkat edilmesi, ürünlerin özel kalitesi, doğru fiyatlandırılması, müşterimize teslim zamanı ve total müşteri memnuniyeti sağlanması toplam kalite anlayışımızın ana hatlarıdır. JH için çalışan tüm ekip, JH ruhuna sahip, denizci gözüyle bakabilen, sektöründe eğitimli kişilerden oluşmaktadır.

ÜRÜNLER

Farklı renk ve dizaynda hem kadın hem de erkek için bisiklet ve polo yaka t-shirtler, askılı ve kolsuz atletler, kapişonlu ve kaz tüyü montlar, şapkalar ve bandanalar siz denizciler için tasarlandı.